Gospodarze oddają do dyspozycji gości 20 miejsc noclegowych, w tym 3 pokoje z łazienkami: 2 - 4 osobowe i 1- 3 osobowy, oraz samodzielne 2- pokojowe mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje z TV znajdują się w oddzielnym wolnostojącym domku.

 

 

Na miejscu można wykupić całodzienne wyżywienie z produktów z własnego gospodarstwa( własne wyroby wędliniarskie). Na imprezy okolicznościowe przeznaczona jest przestronna sala. Położenie gospodarstwa gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni.


Na terenie znajduje się ogród z miejscem na grill, placyk zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki i koszykówki oraz stół do tenisa. W obejściu są zwierzęta domowe - kury, krowy, świnki, kozy i króliki. W pobliżu szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, lasy pełne runa leśnego oraz rzeka.
W sezonie zimowym w okolicy działają wyciągi narciarskie.


Dla naszych gości istnieje możliwość zorganizowania kuligów z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Istnieje możliwość wypożyczenia czterech rowerów.
Aktualnie gospodarstwo jest laureatem I nagrody na szczeblu wojewódzkim w konkursie " Piękne i Bezpieczne Gospodarstwo Agroturystyczne".

 

 

  

  • Trepkowie1
  • Trepkowie2
  • Trepkowie3
  • Trepkowie5

 

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Multimedia

Cyfrowe kluby seniora

Mapa

noclegi