W naszym gospodarstwie gości przyjmujemy od ponad 20 lat.

Obecnie dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w pokojach różniących się powierzchnią i wystrojem.

Jest pokój gliniany z glinianym tynkami, drewniany - cały w sośnie i z lampami z modrzewia, pytlowy z cepem, sitami i zbożami na karniszach, ludowy w odcieniach nieba i z tradycyjnymi pasiakami i wreszcie kwiatowy z pięknym widokiem na pobliską łąkę.

Każdy z łazienką, dostępem do Internetu i wygodnymi łóżkami. Pokoje na piętrze posiadają także balkony.

 

 

Dla spragnionych lektury polecamy miejsce na zapiecku tuż obok naszej biblioteczki. A w czasie, kiedy rodzice rozkoszują się książką czy grą w bilarda, dzieci mogą spożytkować energię w specjalnie dla nich przygotowanej obszernej bawialni.

 

Goście chwalą sobie możliwość skorzystania z wyżywienia, które oferujemy na miejscu. Większość produktów do posiłków pochodzi z naszego gospodarstwa i od sąsiadów :) Można u nas skosztować kuchni tradycyjnej,  takiej jak "u babci" czy "mamy". Specjalnie na życzenie gości wprowadziliśmy jeden dzień ze specjałami z kuchni regionalnej... ale to wcale nie oznacza, że w inne dni nie można się spodziewać przysmaków.

 

 

W związku z tym, że od paru lat odwiedza nas bardzo dużo dzieci w okresie wakacyjnym raz w tygodniu prowadzimy z pociechami warsztaty, np. pieczemy bułeczki czy robimy masło.

 

 

 

 

 

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Multimedia

Cyfrowe kluby seniora

Mapa

noclegi